Suvirintojų nuomos privalumai

      1. Suvirintojų nuoma yra lanksti

Niekada nežinai, kas laukia ateityje. Dažnai sunku numatyti savo įmonės užimtumą. Kartais atrodo, kad viskas gerai, kai staiga atsiranda daugiau užsakymų, o darbuotojų nebeužtenka. Gali atsitikti ir taip, kad darbo bus per mažai visiems darbuotojams. Tokiu atveju įmonė privalo sumažinti darbuotojų skaičių. Suvirintojų nuomos lankstumas yra didelis privalumas, nes vienu ar kitu atveju nuomos laikotarpį pasirenka klientas. Taip įmonė gali nesunkiai priimti didesnius projektus, kuriems reikia daugiau darbo jėgos ir tapti konkurencingesnė rinkoje.

  1. Galite pamiršti darbuotojų atostogas ir biuletenius

Mūsų šalyje galioja įstatymas, nurodantis, kad darbuotojas turi gauti kasmetines apmokamas atostogas. Nuomojamiems darbuotojams Jums nereikia mokėti atostoginių ar ligonpinigių. Visas šias išlaidas padengs suvirintojų nuoma. Darbuotojai, kurie išvyks atostogų ar susirgs, bus pakeisti.

  1. Atsakomybė už nuomojamą darbuotoją krenta nuo jūsų pečių

Klientas, norintis laikinos darbo jėgos, nebus atsakingas už įdarbinimą ar bet kokius su tuo susijusius aspektus. Suvirintojų nuoma pasirūpins darbuotojų gerove. Visi dokumentai, darbo užmokestis ir, jei reikia, būsto paieška yra suvirintojų nuomos atsakomybė.

     4. Suvirintojų nuoma nėra rizikinga

Kilus abejonių dėl darbuotojo kompetencijų, jis nesunkiai bus pakeistas kitu.

     5. Suvirintojų nuoma nereikalauja papildomų išlaidų

Nuoma yra daug paprastesnis sprendimas, lyginant su samdomų darbuotojų paieška, kurią tenka atlikti patiems. Jums nereikia mokėti už naudojimąsi darbuotojų paieškos svetainėmis, rūpintis ligos ar atostogų apmokėjimu. Suvirintojų nuoma siūlo Jums sutaupyti daug laiko ir energijos. Tiesiog susisiekite su mumis!